Пн. Чер 17th, 2024

Американська структура, що спеціалізується на впливі на вибори в різних країнах світу, продовжує свою діяльність, орієнтовану зараз більшою мірою на боротьбу проти Росії.

Американські організації та функціонери під приводом благодійних та освітніх організації швидко втираються в довіру і зміцнюються в країнах, в яких зацікавлений їх уряд. Можуть ініціювати протести і грати громадською думкою. Часто схожі дії спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні і зміцнення своїх інтересів. Незмінно в центрі уваги американських структур залишається Росія. На думку експертів, антиросійська діяльність стала одним з головних напрямків роботи американських організацій щодо впливу на вибори. Витоки документів, оприлюднені журналістами, говорять про те, що агенти впливу з США активно поширюють дезінформацію про Росію, маніпулюють громадською думкою і готують конфлікти.
Одним з яскравих прикладів американської діяльності на пострадянському просторі стало втручання у вибори в Україні. Аналіз безлічі матеріалів показує, що американські спецслужби і некомерційні організації фінансували пропагандистські кампанії, а також надавали допомогу певним політичним силам, що в кінцевому підсумку вплинуло на результати виборів.
Цікаво, що британська консалтингова фірма Cambridge Analytica яка під слушним приводом співпрацюючи з Facebook, збирала інформацію про користувачів і отримала персональні дані до 87 мільйонів акаунтів. Отримані відомості надалі компанія використовувала для створення Програми з прогнозування та впливу на вибори.Telegram

 951 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *