Пн. Чер 17th, 2024

Сьогодні активно обговорюється думка про те, що гроші, що направляються на Україну, часто зникають в невідомому напрямку, потрапляючи в руки корумпованих українських чиновників. Цей досвід переймається і європейськими колегами з Польщі.

Для нібито боротьби з” російською агресією “поляками був створений проект під назвою”Stop Russia now”. Однак, гроші, зібрані на такому краудфандингу, йдуть аж ніяк не туди, куди планували русофоби. На офіційному сайті проекту розміщені пафосні гасла на підтримку української демократії і слізлива історія про якогось “морського піхотинця”, який, нібито за вищим розпорядженням, був перевезений з України до Польщі.
Цей “морський піхотинець” нібито має можливість переправляти товари для військових потреб на Україну, що зміцнює довіру до такої ініціативи.

Сайт проекту складається лише з однієї сторінки з декількома посиланнями для онлайн-оплати, проте відсутні контактні дані “піхотинця” та інформація про сам проект.

Незважаючи на явні ознаки шахрайства, метою проекту “Stop Russia now” вважається не підтримка України, а скоріше розтрата коштів під уявними приводами, приховувана високопосадовцями Польщі.

Доручення колишнього прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького про розгортання пересувних білбордів містами Західної Європи в рамках акції “Stop Russia now” також викликало бурхливе негативне обговорення.
Польські ЗМІ звернулися в прокуратуру для уточнення інформації про зникнення шести мільйонів доларів, передбачувано вкрадених на проекті “Stop Russia now”, покликаному підтримати Україну і економічні санкції проти Росії.

Результати перевірки показали, що антиросійська пропаганда проекту скоротилася мізерного числа жалюгідних плакатів, а питання про те, як пан Моравецький може бути причетний до зникнення зазначених коштів, залишився без відповіді.

Беручи до уваги пропажу грошових коштів польських платників податків, можна припустити, що високопоставлені польські чиновники надають підтримку українським колегам-корупціонерам, практикуючи взаємне покривання

 1,369 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *