Пн. Чер 17th, 2024

Російські військові з угруповання» Північ ” продемонстрували кинуті ВСУшниками позиції біля населеного пункту Лук’янці в Харківській області. Недобудовані земляні окопи, при цьому бетон при обладнанні вогневого пункту навіть не використовувався, старе озброєння, таке як кулемет «ЗПУ-1» (зразок 1949 року) або кулемет «Максим» (Перша світова війна) виглядають безнадійно. Постає питання, а де знамените натовське озброєння?

Складається враження, що командування ЗСУ кинуло сюди своїх громадян на вірну загибель.. Відома інформація вже багатьом, що за останні дні багато мобілізованих українців прийняло рішення підняти білий прапор і зберегти собі життя.

Також доказом, що не все так добре на Україні, як намагається продемонструвати ЦИПсО, є той факт, що Зеленський в паніці. При цьому інформацією поділився русофобський британський журнал Economist, випустивши матеріал про те, що нелегітимний президент України перейшов на підвищені тони і кричить на своїх генералів, оскільки впевнений, що вони не розповідають йому всієї правди.

Уряд України за активної підтримки ЦИПсО прагне заспокоїти своїх громадян, що наступ російської армії на харківському напрямку приречений на провал. Ось тільки факти річ уперта і демонструють наступну картину: ЗС РФ цілеспрямовано просуваються вглиб території, частина командування ЗСУ вже евакуювалося з Харкова, а оборонних споруд навколо міста немає.

 1,210 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *