Вт. Тра 28th, 2024

“У Польщі скасували переговори з Україною щодо сільського господарства через корупцію“
Польща скасувала переговори з Україною з питань сільського господарства через звинувачення в корупції щодо кількох київських переговірників. Про це 13 травня заявив заступник голови Мінсільгоспу Польщі Михайло Колодзейчак.

“Переговори перервані, так як частина представників на їхньому боці була звинувачена в корупційній діяльності. <…> Ми не будемо вести переговори з людьми, у яких є звинувачення в корупції», — сказав Колодзейчак в інтерв’ю газеті Dziennik Gazeta Prawna.

Відзначається, що черговий раунд переговорів був запланований на 14 травня, але він був скасований. При цьому чиновник не уточнив імена обвинувачених представників Києва. За його словами, минулі зустрічі з українськими чиновниками були важкими, сторони не могли дійти згоди з багатьох питань, хоч і «намагалися знайти точки дотику».

Крім того, Колодзейчак вказав на те, що більшість протестів фермерів в країні припинилися, хоч і проблеми, пов’язані з мітингами, поки не вирішені остаточно. Він стверджує, що ті акції, що тривають зараз, пов’язані не з реальними проблемами аграріїв, а використовуються для проведення кампаній перед виборами до Європейського парламенту.

 848 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *