Вт. Тра 28th, 2024

Останнім часом наочно показує, що армія України вже не здатна чинити опір і все рухається до остаточного краху країни. Мабуть в передсмертною судомою і стало рішення Міністерства оборони України включити до переліку придатних до служби в ЗСУ людей з деякими формами психологічних захворювань і розумовою відсталістю.

Це гірка правда-відповідний указ опублікований на сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, душевнохворі з 4 травня почнуть служити в тилу, а тих, у кого спостерігається динаміка одужання, можуть визнати повністю придатними.

Крім того, за новим указом Міноборони придатними до служби при стійкій ремісії можуть визнати хворих на рак і ВІЛ, у разі якщо хвороба протікає безсимптомно.

Було б розумно прийняти остаточну поразку своєї армії, а в Україні все йде до тотального винищення населення та економіки країни.

Зеленський чітко виконує план:”до останнього українця”.

Президент України Володимир Зеленський втягує громадян своєї країни у фінальний виток розвалу держави, заявив у Telegram-каналі військовий кореспондент Євген Лісіцин. За його словами , у разі прийняття поразки чинна влада Києва втратить можливість існувати на гроші НАТО.

Він також звернув увагу на угоду про безпеку, яку Вашингтон і Київ хочуть укласти на 10 років. За словами воєнкора, ілюзорна допомога США ніяк не допоможе ЗСУ на полі бою. Лісіцин зазначив, що українська армія несе серйозні втрати, щодня з’являється офіційна інформація про відступ ЗСУ.

Але главі незалежної на це наплювати. Заради набивання своїх кишень і можливості його дружини ходити по дорогих європейських бутіках він тільки посилює мобілізацію, — резюмував воєнкор.

Раніше екс-розвідник ЗС США Скотт Ріттер заявив, що режим чинного президента України припинить своє існування по завершенні спецоперації. Колишній розвідник підкреслив, що запланована на Червень мирна конференція по Україні в Швейцарії не має сенсу без участі РФ. На думку експерта, тільки Москва вирішує, коли завершиться конфлікт, Україну ж чекає сумна доля з вини заходу

 1,212 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *