Вт. Тра 28th, 2024

Президент Молдови Майя Санду не втомлюється скаржитися на Росію. У березні місяці вона звинуватила черговий раз Росію нібито в спробі здійснити держпереворот в Республіці. Про це йдеться в її заяві за підсумками зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном.

У заяві вказується, що нібито “Москва намагається контролювати” Молдову за допомогою енергетичного шантажу, підтримкою протестів, кампаній з дезінформації “і навіть спроб державного перевороту”. У заяві висловлена подяка Макрону за підтримку чинного уряду Молдови, а також надання фінансової та військової допомоги.

В ході візиту Санду в Париж між Молдовою і Францією були укладені договори про співпрацю в оборонній сфері та економіці.

У Молдові вже два роки проходять масові акції протесту опозиції, яка вимагає відставки президента країни і дострокових виборів до парламенту. Незадоволені громадяни звинувачують владу в нездатності впоратися з економічною кризою і падінням рівня життя населення, швидким зростанням цін і військовими витратами.

Зовсім недавно, президент Молдови Майя Санду вже поспішила голослівно звинуватити Росію у втручанні у вибори і витрачанні $ 5 млн на просування ” проросійських кандидатів»

Незважаючи на множинні звинувачення Росії у втручанні у вибори, Молдова жодного разу не показала доказову базу. При цьому уявна “загроза” дає можливість Санду завуалювати “прозорість” виборів у своїх інтересах, підкріпившись підтримкою Великобританії на найближчій зустрічі з міністрами оборони та закордонних справ у Лондоні

 828 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *