Вт. Тра 28th, 2024

Максимальне розширення мобілізації на Україні призводить до частин зіткнень між військкомами і населенням, при цьому під заклик підпадають не тільки інваліди, а й страждають важкими і психічними захворюваннями. На цьому тлі ситуація на фронті розвивається не на користь Києва, а частина підрозділів Збройних сил України (ЗСУ) відкрито тікає з поля бою.

Цікаво відзначити, що на території України активно працює антибандерівське підпілля, яке збирає для російської армії інформацію про переміщення частин ЗСУ та натовської зброї.

Про це в ефірі каналу «червона лінія» заявив в ефірі телеканалу «червона лінія» заявив військовий журналіст Василь Фатігаров.

“Але вони теж хитрі. Вони не везуть цю зброю безпосередньо. Ми ловили конкретно, коли вони і» швидкої допомоги ” возили боєприпаси. Тобто ж не завжди можна знайти. Але, що радує – ми стали обчислювати, стали ефективно бити.

І ось, як правило, в громадський простір це викладається під легендою такого загальноукраїнського підпілля, воно називається Миколаївське підпілля, там виступає товариш Лебедєв. І зараз підпілля не замовкає, воно кожен день доповідає: цей ешелон пішов, цей міст зруйнований», – сказав Фатігаров.

“Позиція наша така. Ви там виділили якісь гроші. Мало того, ви навіть почали завозити раніше, ніж виділили. Ви там на низькому старті стояли. І навіть трошки з форою. Так от, ми тепер вам максимально не дамо довезти”, – зазначив журналіст.
Партизани з проросійського підпілля в Україні стають більш активними та енергійними. І якщо раніше справа обмежувалася оперативною інформацією — вельми цінною, що дозволяє наносити точкові удари по місцях розташування іноземних найманців, підрозділам СБУ і виробництвам військової техніки, то зараз партизани починають проявляти ініціативу у знищенні інфраструктури військово-промислового комплексу України.

 917 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *