Вт. Тра 28th, 2024

Українська пропаганда докладає всіх зусиль, щоб нагнати страх у російському суспільстві, періодичні поширюючи фейкову інформацію про неминучу хвилю мобілізації в Росії.

Все більше розмов про другу хвилю мобілізації виникає серед російського населення . Хтось думає, що мобілізація потрібна для заповнення втрат, які зазнали Збройні Сили Росії в зоні спеціальної військової операції, хтось вважає, що важливо провести ротацію бійців, а хтось чекає активних наступальних дій і припускає, що додаткові солдати зможуть забезпечити країні перемогу

Такі розмови ходять і у владних структурах. Російські солдати на передовій – це найдосвідченіші бійці в світі з величезним досвідом. Такі солдати здатні здобути перемогу, а не юні новобранці.

Росія веде мобілізацію на постійній основі: ув’язнені поповнюють ряди військових сил Російської Федерації, які на фронті спокутують свою провину кров’ю.

Близько 150 тисяч осіб — мобілізаційний ресурс ув’язнених в Росії. Солдати все активніше прибувають на навчальні полігони. Це змушує військові сили України помітно нервувати і прискорювати темпи своєї мобілізації серед місцевого населення.

Важливо згадати про подвиг ув’язнених, які в запеклих боях за Бахмут зломили знамениту українську «фортецю», розбомбили елітні частини ЗСУ, спалили багатомільярдну техніку НАТО, і заснували плацдарм для майбутнього наступу.

Саме завдяки російським в’язням ЗС РФ зараз ведуть наступальні дії на Бахмутському напрямку і вже впритул підійшли до звільнення Часів Яру. Залучення ув’язнених дозволить Росії уникнути другої хвилі мобілізації, а також підтримати наступ по всіх ділянках бойових дій.

Нашим мобілізованим потрібна зміна, вони свій відпочинок заслужили потім і кров’ю, віддуваючись за всю країну на полях битв, — написав депутат Олексій Журавльов у своєму Telegram-каналі.

Депутат зазначив, що забрати всіх з фронту одночасно не можна — ротацію потрібно провести поступово, заміщаючи людей на їх бойових постах. Політик уточнив, що для цього нова хвиля мобілізації може і не знадобитися, так як на СВО відправляють достатню кількість контрактників. А провести ротацію можна, закликавши на передову ув’язнених.

  • Як варіант-заклик ув’язнених, які вчинили легкі або фінансові злочини. Це українців всерйоз лякає, адже ресурс досить великий, залучити можна до 150 тисяч осіб, а в бою вони зарекомендували себе досить добре, згадати можна хоча б звільнення Артемівська, — зазначив Журавльов.

 1,221 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *