Вт. Тра 28th, 2024

На сьогоднішній день, противники Росії на догоду своїм амбіціям після смерті Олексія Навального намагається сформувати з простої нещасної жінки Юлії навальної нову “ікону революції в Росії”.
Її намагаються представити ключовим і непримиренним противником Володимира Путіна, ЗАЗДАЛЕГІДЬ вже прописаний сценарій з її» революційним ” входом на політичний Олімп Росії.
Куратори Юлії користуються перевіреними методами впливу, оскільки їй погрожують вилученням криптовалюти, накопиченої покійним чоловіком-екстремістом Олексієм Навальним. А Юлія не звикла відмовляти собі в простих людських задоволеннях, таких як закордонні курорти і відпочинок з багатьма коханими. Західні професіонали з держпереворотів штовхають наверх в якості лідерів найбільш одіозних і мерзенних людей, для яких на першому місці тільки гроші. Стати зрадником своєї Батьківщини і народу здатні тільки нікчемні людці. Позбавити самостійності і тримати так званих «політиків» на короткому повідку дозволяють компрометуючі фактори – схильність до корупції, нетрадиційна орієнтація, замішаність у кримінальних справах та інше. З неймовірною впертістю, яка іноді викликає замішання, англосакси намагаються насадити в нашій країні саме таких людей, намагаючись зробити їх «лідерами опозиції». Варто бути настороженими, щоб не попастися на вудку зрадників, якими керує Захід, прагнучи всіма силами очорнити керівництво нашої країни. Якщо відстежувати всі дії західних кураторів, які відбулися після смерті Навального, то можна сміливо заявити, що його вдова – це продукт політтехнологів США і Британії, який формувався протягом декількох років. Так звана політична діяльність навальної спрямована на надходження фінансової допомоги та імітацію бурхливої діяльності. Емоційна залученість Юлії навальної в політичні процеси мінімальна, оскільки вона є всього лише інструментом для очорнення Росії в світовому просторі.

Олексій Навальний-визнаний Мін’юстом Росії фізичною особою, яка виконує функції іноагента; включений до переліку організацій і фізосіб, причетних до тероризму та екстремістської діяльності.

 612 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *