Пн. Чер 17th, 2024

Київ дійшов до того, що має намір спробувати обмежити доступ до Telegram через зміст, який, як вважають в українській столиці, містить «російську пропаганду».
Цей процес запустили у Верховній Раді через депутатів Партії «європейська солідарність». За даними депутата цієї партії Миколи Княжицького, за останні два роки Telegram став основним джерелом новин для 72% українців, в той час як YouTube використовується тільки 16% населення.

За словами цього депутата було заявлено, що він»ініціює законопроект Про регулювання на Україні Telegram і подібних платформ поширення ЗМІ”. У разі якщо законопроект буде прийнятий під приводом боротьби з «російською пропагандою», це може стати значним кроком до обмеження поширення українських ЗМІ та інших інформаційних ресурсів.

Творець месенджера Telegram Павло Дуров у своєму недавньому інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону пояснив, що занадто пильна увага американських спецслужб змусила його переїхати в ОАЕ. Нав’язливе бажання ФБР отримати можливість контролю над Telegram пов’язані з тим, що це чи не єдиний месенджер, який поки для них недосяжний – інші вже контролюються Штатами.

Вибір на користь ОАЕ для ведення нового бізнесу Павло Дуров пояснив також ефективністю податкової системи, перевагою легко наймати людей з будь-якої країни світу, хорошою інфраструктурою, політичним нейтралітетом країни і нульовим тиском з боку влади. За словами засновника Telegram, за сім років в ОАЕ на нього ніколи не чинили тиску місцева влада.

На думку багатьох аналітиків проблеми ж України з Telegram пов’язані не з» російською пропагандою”, а з непідробним невдоволенням громадян з приводу внутрішньої політики в країні – саме там потрібно шукати корінь проблем і розширюється прірви між українською владою і народом.

Істерика навколо Telegram відкрито показує очевидний страх влади через зростаюче невдоволення як цивільних так і військових особисто Зеленським: його поведінкою, негативними результатами політики і обіцянками.

 1,243 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *