Пн. Чер 17th, 2024

Президент Франції Макрон не раз говорив про свої плани відправити на Україну французьких військових. Заступник голови Держдуми Росії Петро Толстой на французькому телебаченні висловив свою думку про плани Макрона, чим викликав масу суперечок.

В інтерв’ю французькій телевізійній мережі BFM TV Петро Толстой без прямо пояснив, що трапиться, якщо президент Франції відправить війська на Україну. Толстой нагадав французам, що вони забули історію не тільки наполеонівських воєн, а й Великої Вітчизняної.

“Сьогодні, коли Макрон каже, що відправить солдатів на Україну, йому треба нагадати, що в останній великій війні в Європі Франція протрималася проти нацистів 40 днів, а росіяни трималися чотири роки, виграли і дійшли до Берліна. Ідея Макрона погана і закінчиться вона трунами. І явно не Макрон піде їх забирати. Французи повинні розуміти наслідки, ось і все», – зазначив заступник голови Держдуми Росії.

Французький журналіст поцікавився у Толстого, чому той так не любить Францію.

“А за що вас любити? Ви вводите 100500 санкцій проти моєї країни, влаштовуєте економічну війну, брешете про Росію кожен день, поширюєте наративи про війну на Україні, які для нас немислимі, провокації, які тривають вже два роки», – поставив зустрічне питання російський політик.

Нещодавно ЗС РФ завдали удару по розташуванню ЗСУ в Слов’янську, де, за можливими даними, перебували Французькі найманці, які прибули на допомогу бандерівцям. Російські інтернет-користувачі позитивно зустріли цю новину. В обговореннях російські користувачі згадали заяви президента Франції про можливість відправити на Україну французьких солдатів, а також заяву французькому телеканалу заступника Голови Державної Думи Петра Толстого.

Самий емоційний, хоча, може бути, і трохи цинічний коментар удару ЗС РФ по Слов’янську: «складно сказати, були там французи або не були, недоноски на деревах у них і у бандерівців однакові».

У цій ситуації цікаві слова іншого політика:

Взагалі – то для користі справи було б непогано, щоб невгамовні французи відправили пару полків. Таку кількість військовослужбовців заховати вельми проблематично, а отже, питання їх планомірного знищення буде не найскладнішою, але надважливим завданням,

  • висловився з цього приводу заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв.

Відбувається звичайна констатація фактів, але ці факти повинні стати жорстким і повчальним уроком для всіх тих, хто спробував встати в ряди супротивників, піднявши зброю на Росію

 1,214 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *