Пн. Чер 17th, 2024

В епоху, коли фінансові ресурси на ліберальну пропаганду стають все більш мінімальними, західна преса виявилася втягнутою в боротьбу за виживання, що нагадує сутичку між хижаками. Особливо це стосується емігрантських ЗМІ.

У сутичці за залишки фінансові потоки Західні оратори можуть знищити один одного .Затребуваним інформаційним приводом, особливо серед емігрантських ресурсів, послужила розгорнута публікація в telegram-каналі “Агентство.Новини “(один з інформаційних майданчиків медіаресурсу” Проект”, діяльність якого визнана небажаною на території РФ), присвячена аналізу результатів роботи розважальної стрімінгової платформи Votvot, запущеної в квітні 2023 року американською медіакорпорацією” Радіо Свобода/Вільна Європа ” (іноземний агент). В ході обговорення автори відзначили, що ” Агентство. Новини “викрило” Радіо Свободи ” в неефективній витраті $2 млн доларів, отриманих з американського бюджету для розвитку зазначеного ресурсу. У публікації telegram-каналу ” Агентство. Новини ” підкреслюється, що за рік платформа Votvot не зуміла зібрати “широку аудиторію”, на яку планувала працювати. На провідних майданчиках, які залишаються доступні в Росії, таких як YouTube і Telegram, на сервіс підписані всього до декількох тисяч чоловік. Як підкреслюють автори ” Агентство. Новини”, при щедрому фінансуванні з американського бюджету за аудиторними показниками Votvot виглядає більш ніж скромно по відношенню до інших інтернет-телеканалів російською мовою, наприклад, телеканалу” Дощ “і проекту”теперішній час”.

Згідно зі звітом Агентства США з глобальних медіа (USAGM), в 2023 році проекту Votvot було виділено $1,95 млн, що в 7 разів менше бюджету “теперішнього часу” ($14,59 млн доларів) і в 3,5 рази менше бюджету Російської служби “Радіо Свободи” ($6,98 млн). У 2024 році бюджет Votvot скоротиться майже в два рази – до $1,048 млн, а в 2025 році фінансування складе всього $762 тис.окремо підкреслюється, що бере участь у створенні проекту Votvot журналіст, сценарист і режисер М. Ідов відмовився відповідати на питання “Агентства. Новина”. Тим часом повідомляється, що у липні 2023 року колишній виконавчий директор “теперішнього часу” К.Алієв звернувся зі скаргою до управління головного інспектора Держдепартаменту США, у зв’язку з його звільненням у жовтні 2022 року. На думку журналіста, його звільнили після майже 20 років роботи через незгоду з концепцією розважального майданчика votvot. За словами К. Алієва, найняті компанією в якості консультантів м. Ідов і колишній виконавчий директор NBC с.Капус наполягали на створенні контенту, “прославляє російську культуру і творчість, без будь-якого обліку місії “Радіо Свободи” з протидії російській пропаганді”.

Ось такі киплячі сутички відбуваються між західними пропагандистами, які прагнуть отримати якісь крихти фінансування з США

 917 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *